Polish Team - PL Klan

Forum Polskiego klanu na lineage 2 max (Polish Team)

Ogłoszenie

Lider Klanu Polish Team (Teilor) kontakt - gg - 1086347

#1 29-07-07 17:39:21

Teilor

Administrator

Punktów :   

Spis Klanowiczy

Tutaj niech każdy się przedstawi i napisze coś o sobie i o klanie ... choćby to w jakich czy kiedy okolicznosicach wszedł do klanu

Offline

 

#2 29-07-07 17:40:50

Teilor

Administrator

Punktów :   

Re: Spis Klanowiczy

Nick w l2 - Teilor
Ranga Klanu : Lider

Załorzyłem klan 26.08 i juz nie musze mówić że byłem pierwszą osąbą w klanie

Offline

 

#3 01-08-07 21:28:23

BlacqRaga

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Spis Klanowiczy

Nick BlacqRaga
Ranga: Członek klanu
Tittle : Zaklinacz Cipków

Okoliczności pijaństwo sex i narkotyki przyciągneły mnie do klanu xD

Offline

 

#4 11-08-07 18:47:20

SnajperPL

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Spis Klanowiczy

Nick: SnajperPL
Ranga członek clanu
Title: ~>rolnik<~

Do clanu przyjołem sie przez przypadek po wejsci z czlonkami do LOA przyszedł mi pomysl na dolaczenie.

Offline

 

#5 25-09-07 09:36:48

Teilor

Administrator

Punktów :   

Re: Spis Klanowiczy

Uwagi Dodatkowe :
Podstawowymi częściami tekstu w edytorze są

- dokument ( lub sekcja) – z ustaloną numeracja stron i przypisów ewentualne podziały stronie na prawe i lewe wydzieleniem pierwszej strony metryczką autora itp.

- strona-z ustalonymi nagrgisami, nagłówkiem ewentualnie podziałem na szpatly podział na strony następuje automatycznie ale można go wymusić np. na końcu rozdziału wstawiając ‘twardy’ koniec strony.

-akapit- część tekstu miedzy kolejnymi znakami

Enter ( są one niewidoczne w niektórych edytorach) można je wyświetlić jako znak ¶ ) akapit ma ustalone wciecia – marginesy odstęp tabulatory i sposób wyrównania tekstu akapit można wyznaczyć przez naciśniecię lewego przycisku myszy zaś jeden wyraz przez podwójne  . Jedną linie zaznaczamy przez pojedyncze nasisniecie myszy gdy kursor jest na magriniesie . po jej lewej stronie . podział na linie następuje automatycznie .

-znak  najmniejsza część tekstu . Jego atrybuty do krój czcionka , wielkośc styl ewentualnie kolor

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akademiajogabonito.pun.pl www.gmb.pun.pl www.naruto-shippuuden.pun.pl www.ultrasforum.pun.pl www.ekozut.pun.pl